POZICIONI | EMËR MBIEMËR EKSPERIENCA/CV | KATEGORI PAGE |
---|---|---|
Këshilli | ||
Kryetar | Alfred BALLA | G-3 |
Zv/Kryetar | Tartar BAZAJ | G-3 |
Anëtar | Nurihan SEITI | G-3 |
Anëtar | Vatë Staka | G-3 |
Anëtar | Moisi Duda | G-3 |
Anëtar | Olger Eminaj | G-3 |
Anëtar | Ledina RIZA | G-3 |
Anëtar | Mirela P. BOGDANI | G-3 |
Anëtar | Arta MANDRO | G-3 |
Anëtar | Sokol STOJANI | G-3 |
Anëtar | Zeqir HODA | G-3 |
Këshilltar i Etikës | ||
Këshilltar Etike (Prokuror) | Hysen KETA | G-3 |
Kabineti | ||
Drejtor Kabineti | Xhensjana VATHI | I-1 |
Këshilltar | Ariana GAÇI | I-2 |
Këshilltar për Media | Pano CEKA | I-2 |
Sekretar i Përgjithshëm | ||
Emis ÇËRAVA | I-1 | |
Drejtoria e Njësisë së Mbështetjes së Komisioneve | ||
Drejtor | Gerti ZELA | I-3 |
Këshilltar | Andi MURATEJ | II-1 |
Këshilltar | Arben SHKËMBI | II-1 |
Këshilltar | Vakancë | II-1 |
Këshilltar | Aurora MUKAJ | II-1 |
Këshilltar | Denada ELEZI | II-1 |
Këshilltar | Ertrit SOFRONI | II-1 |
Këshilltar | Ilda PRIFTI | II-1 |
Këshilltar | Lola PRENDI | II-1 |
Këshilltar | Nevila DALIPI | II-1 |
Këshilltar | Besime LITA | II-1 |
Këshilltar | Laureta BAXHIA | II-1 |
Përgjegjës i Sektorit Dokumentimit të Seancave | Frederik SULISUFI | III-1 |
Specialist i Dokumentimit të Seancave | Adelajda Olldashi | IV-1 |
Specialist i Dokumentimit të Seancave | Jonida Horeshka | IV-1 |
Specialist Redaktor | Adelina Toli | IV-1 |
Këshilltar prokuror | Ylli Pjetërnikaj | |
Këshilltar prokuror | Armida Moçka | |
Këshilltar prokuror | Andi Pogaçe | |
Këshilltar prokuror | Olgert Rumnici | |
Këshilltar prokuror | Gentian Habazaj | |
Drejtoria e Njësisë së Shërbimeve Ligjore | ||
Drejtor | Danja HOBDARI | I-4 |
Këshilltar | Albion Salaj | II-1 |
Këshilltar | Lorana Kasapi | II-1 |
Drejtoria Ekonomike dhe e Burimeve Njerëzore | ||
Drejtor | Drita NOSI | II-1 |
Përgjegjës i Burimeve Njerëzore dhe Trajnimeve | Erald HILA | III-1 |
Specialist i Burimeve Njerëzore | Adela PREÇI | IV-1 |
Specialist i Burimeve Njerëzore | Vakancë | IV-1 |
Specialist Trajnimesh | Dejniz SHAHU | IV-1 |
Përgjegjës Finance | Nertila IBËRSHIMI | III-1 |
Specialist Finance | Edlira QIRJAQI | IV-1 |
Specialist Finance | Jori MALAJ | IV-1 |
Drejtoria e Shërbimeve të Përgjithshme | ||
Drejtor | Artur LAZEBEU | II-2 |
Përgjegjës i Sektorit TIK,Digj+Statist | Renato DEMIRAJ | III-1 |
Specialist i IT-së | Klejdi MUÇA | IV-1 |
Specialist i IT-së | Vakancë | IV-1 |
Përgjegjës i Sektorit të Shërbimeve Mbështetëse | Drinalda SHALSI | III-1 |
Specialist i Marrëdhënieve me Publikun | Eni LASKU | IV-1 |
Specialist Prokurimesh | Stiven TRESKA | IV-1 |
Magazinier | Manjola ELMAZI | VI |
Punonjës Pastrimi | Qamile DURA | III |
Përgjegjës Sektori i Protokoll Arkive | Denisa BALILAJ | III-1 |
Specialist i Administratë Arkivës | Sonila DIMOS | IV-1 |
Specialist Protokolli | Kamila Xhuveli | IV-1 |
Specialist Protokolli | Fabion Bardhi | IV-1 |
Shofer i kryetarit | Kamelio ÇELA | VII |
Shofer | Vakancë | VI |
Shofer | Genc SENGLA | VI |
Shofer | Ndue NIKLEKAJ | VI |
Shofer | Xhemal MISKU | VI |
Shofer | Bujar STRAZIMIRI | VI |
Shofer | Iljas DAUTI | VI |
Shofer | Edmond Haxhillari | VI |
Shofer | Behar Kola | VI |
Shofer | Shkëlqim Mulgeci | VI |
Shofer | Vakancë | VI |
Punonjës me Kontratë | ||
Operatorë | Rigela Selimaj | |
Operatorë | Iden Nimet Rustemaj | |
Sanitare | Elida Skënderi | |
Gjithsej 75 punonjës |